Ο Σύλλογος Εργαζομένων διοργανώνει για τα μέλη του, εκδρομή στην Νότια Ιταλία. Για το ακριβές πρόγραμμα και τις δηλώσεις συμμετοχής πατήστε εδώ.

Ο Σύλλογος Εργαζομένων διοργανώνει οδική εκδρομή στην Κάτω Ιταλία και τα Ελληνόφωνα χωριά της. Για το πρόγραμμα και τις δηλώσεις συμμετοχής πατήστε εδώ.

Φωτογραφικό υλικό από την εκδρομή του Συλλόγου Εργαζομένων στο Γύθειο, στα Κάστρα Μυστρά, την  Μονεμβασιά και το Σπήλαιο Δυρού.

Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε το Πρόγραμμα της Εκδρομής στις Δαλματικές Ακτές (Ντουμπρόβνικ, Μπούντβα, Κότορ).

Η Εκδρομή θα γίνει από τις 27.04.2018 έως τις 01.05.2018

Περισσότερες πληροφορίες στο Γραφείο του Συλλόγου Εργαζομένων

Τ: 26510 99538, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο Σύλλογος Εργαζομένων διοργανώνει για τα μέλη του, εκδρομή στην Ονειρούπολη Δράμας. Για το πρόγραμμα και τις δηλώσεις συμμετοχής πατήστε εδώ.