Σύλλογος Εργαζομένων Π.Γ.Ν.Ι.

Φωτογραφικό υλικό από κινητοποιήσεις του Συλλόγου Εργαζομένων στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων.

Όλοι και όλες στην παράσταση διαμαρτυρίας στη διοίκηση του Νοσοκομείου Λευκάδας. Πατήστε εδώ για να δείτε την ανακοίνωση.

ΑΙΣΧΟΣ!!!  ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΛΕΦΤΗ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΞΗΛΩΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ.

ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΜΕΣΗ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

ΤΡΙΤΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ 6.30μμ. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

Η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ - ΑΝΕΛ έσπασε κάθε ρεκόρ πολιτικής ξετσιπωσιάς και αθλιότητας, φέρνοντας σαν τον κλέφτη στη Βουλή -και μάλιστα σε άσχετο νομοσχέδιο για να ψηφιστεί άρον  - άρον- τροπολογία για να ξεκινήσει το ξήλωμα της μεγαλύτερης κατάκτησης της εργατικής τάξης, που είναι το δικαίωμα στην απεργία.

Τηλεοπτική συνέντευξη στο VIMA-TV. Εξελίξεις σε Υγεία. Καταστολή και αντιδραστικές αλλαγές.

Ανακοίνωση της Αγωνιστικής Συσπείρωσης Υγειονομικών για την ακύρωση των εκλογών του Υπηρεσιακού Συμβουλίου. Πατήστε εδώ για να δείτε την ανακοίνωση.

Ανακοίνωση Α.Σ.Υ. για τις εκλογές του Β' Κοινού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Γ.Ν. "Γ. Χατζηκώστα" - Π.Γ.Ν.Ι. - Γ.Ν. Φιλιατών. Πατήστε εδώ για να δείτε την ανακοίνωση και εδώ για την αφίσα των εκλογών.

Αίτηση Εγγραφής

Μπορείτε να κατεβάσετε την φόρμα εγγραφής στον Σύλλογο Εργαζομένων από τον παρακάτω σύνδεσμο:

Φόρμα Εγγραφής

Π.Ν.Ι.

Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.

Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργαζομένων Δημοσίων Νοσοκομείων.

Α.Δ.Ε.Δ.Υ.

Ανώτατη Διοίκηση Ενώσεων Δημοσίων Υπαλλήλων