Ρεπορτάζ του Ήπειρος TV1 από την πρώτη μέρα του 2ου Φεστιβάλ "Ολυμπιάδα" του Δήμου Ζίτσας με τη συμμετοχή του Χορευτικού Τμήματος του Συλλόγου Εργαζομένων.

Πηγή: Ήπειρος TV1

Ο Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων του Π.Γ.Ν.Ι. για την αποχώρηση από το νοσοκομείο των Κινητών Ομάδων του ΕΟΔΥ.

Τηλεδιάσκεψη του Πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη με Διευθυντές Νοσηλευτικών Ιδρυμάτων των Νοσοκομείων Αναφοράς για τον κορωναϊό, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτών. Συμμετοχή και της Διευθύντριας Νοσηλευτικής Υπηρεσίας του Π.Γ.Ν.Ι. κας Μάγκου Αλεξάνδρας.