Παράταση του Summer Camp
2019 μέχρι τις 6 Σεπτεμβρίου

Σύλλογος Εργαζομένων Π.Γ.Ν.Ι.

Φωτογραφικό υλικό από κινητοποιήσεις του Συλλόγου Εργαζομένων στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων.

Ο Σύλλογος Εργαζομένων στην προσπάθειά του να θωρακίσει τους εργαζόμενους αναφορικά με την ανάγκη επικοινωνίας με αλλοδαπούς ασθενείς, αποφάσισε να οργανώσει μαθήματα Αγγλικών, τα οποία και αποτελούν Διεθνή γλώσσα. Τα μαθήματα θα αποτελούνται από τρία τμήματα και θα πραγματοποιούνται στις αίθουσες Κ.Ε.Κ.:

Αρχάριοι (ελάχιστη-καμία επαφή με τη γλώσσα)            Τετάρτη  2000 - 2130

Μεσαίοι (περσινό τμήμα αρχαρίων) (2 τμήματα)            Δευτέρα ή Τετάρτη 1830- 2000

Προχωρημένοι (περσινό τμήμα προχωρημένων)            Δευτέρα  2000 - 2130

Καθηγήτριες : Τσιόκα Μαρία (τμήμα μεσαίων), τηλ. επικοινωνίας: 6946731648

Γκοντέβα Ειρήνη (τμήμα αρχαρίων και προχωρημένων), τηλ. επικοινωνίας: 6955950508

Tα μαθήματα ξεκινάνε από 1η Οκτωβρίου.

* Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στα παραπάνω τηλέφωνα ή στο χώρο διεξαγωγής των μαθημάτων στις αναγραφόμενες ώρες.

Αίτηση Εγγραφής

Μπορείτε να κατεβάσετε την φόρμα εγγραφής στον Σύλλογο Εργαζομένων από τον παρακάτω σύνδεσμο:

Φόρμα Εγγραφής

Π.Ν.Ι.

Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Π.Ο.Ε.ΔΗ.Ν.

Πανελλήνια Ομοσπονδία Εργαζομένων Δημοσίων Νοσοκομείων.

Α.Δ.Ε.Δ.Υ.

Ανώτατη Διοίκηση Ενώσεων Δημοσίων Υπαλλήλων