Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι. Ο Διοικητής του Π.Γ.Ν.Ι. φέρνει ΣΗΜΕΡΑ την κύρωση του διαγωνισμού για εργολάβο στο Δ.Σ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.. Δείτε την ανακοίνωση εδώ.

Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι. Για την επίσκεψη του Υπουργού Υγείας Αδ. Γεωργιάδη σε ΠΓΝΙ & ΓΝ Χ-ΚΩΣΤΑ. Δείτε εδώ.

Α.Σ.Υ. - Π.Γ.Ν.Ι. Η Δ.Α.Κ.Ε. - Π.Γ.Ν.Ι. λαγός της ακόμη πιο άγριας εμπορευματοποίησης της Υγείας. Δείτε την ενημέρωση εδώ.

Δείτε το Δελτίο Τύπου εδώ.

Ανακοίνωση του Συλλόγου Εργαζομένων Γ.Ν. Χατζηκώστα, για τα απογευματινά χειρουργεία: "ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΝΤΡΟΠΗ". Δείτε την εδώ.

Ανακοίνωση από Δ.Α.Σ. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. για την απεργία στις 17 Απριλίου 2024. Παιχνίδια υπονόμευσης της κλιμάκωσης από Δ.Α.Κ.Ε. - Π.Α.Σ.Κ.Ε. - ΕΑΕΚ/ΣΥ.ΡΙΖ.Α. Δείτε την εδώ.